top of page

Karlovarské radniční listy

WS_rastr.png
Karlovarský kraj
měsíčník
26000

Ideální inzertní a PR nástroj na přímé oslovení domácností v daném regionu / 
Vhodné kombinovat s naším online cílením - viz. zde
.

PISEK_2015_03-1 kopie.jpg

Karlovarské radniční listy

Jsou tradičním radničním zpravodajem města Karlovy Vary. Zpravodaj vychází pravidelně na 32 stranách časopisového papíru a jeho obsah tvoří pravidelné rubriky o aktuálním dění ve městě, kulturní zpravodajství, sportovní přehledy a pozvánky na zajímavé akce. Seriál kalendárium a rozhovory s osobnostmi města tvoří nejčtenější rubriky. Protože dění v Karlových Varech zajímá také turisty a lázeňské hosty, je radniční zpravodaj pravidelně doplňován do stojanů umístěných na frekventovaných místech (divadlo, kino, informační centra a podobně), kde jsou k dispozici kolemjdoucím. Obohacením obsahu jsou také soutěže a nechybí ani křížovka.
Karlovarské radniční listy jsou distribuovány každý měsíc zdarma přímo do poštovních schránek obyvatel města a náklad je průměrně 26 000 výtisků.
Nabízíme také inzerci online na webu novinkykraje.cz, kde poskytujeme aktuální informace a zprávy pro celou Českou republiku a v 11ti sekcích dle krajů. Inzerovat je tedy možné online i v tištěné podobě a tím zvýšit okruh čtenářů Vaší inzerce.

Seznamte se s naším zpravodajem. Stejný můžete mít i Vy.
bottom of page