top of page
  • Obrázek autoraKarel Dobiáš

Máte už naplánovanou podzimní kampaň?

První školní den je pryč. Přichází podzim a s ním i jedinečná příležitost pro inzerci v tištěných médiích! Pokud váháte, zda investovat do tradičního reklamního prostoru, zde jsou důvody, proč byste měli tuto možnost zvážit:


1. Změna čtenářského chování: Na podzim lidé často tráví více času doma, a to i čtením novin, magazínů a katalogů. To znamená, že tištěná média mají příležitost oslovit širší a pozornější publikum.

2. Dlouhodobý dosah: Inzeráty v tištěných médiích mají dlouhodobější dosah. Lidé si často uchovávají časopisy a brožury, čímž se vaše reklama stává stálou připomínkou.

3. Cílená reklama: Tištěná média umožňují cílit na specifické demografické skupiny. Můžete vybírat konkrétní časopisy nebo noviny, které oslovují vaši cílovou skupinu.

4. Kreativní možnosti: Design tištěných inzerátů může být kreativní a výrazný. Kvalitní grafika a fotografie mohou zaujmout a lidé si je mohou zapamatovat lépe než digitální reklamy.

5. Důvěra v tištěná média: Někteří lidé stále věří tištěným médiím více než online zpravodajství. Vaše reklama může získat na důvěryhodnosti díky spojení s renomovaným tištěným zdrojem, mezi které bychom oficální radniční a krajské zpravodaje směle zařadili.

6. Sváteční sezóna: Podzim a nezadržitelně se blížící vánoční období jsou časy, kdy lidé hledají dárky a nápady na nákupy. Inzerce v tištěných médiích může být pro vaše produkty nebo služby ve spojení s místní provozovnou velmi výhodná.

7. Méně konkurence: S nárůstem digitální reklamy se některé firmy mohou obracet k tištěným médiím méně často. To může znamenat méně konkurence a lepší viditelnost pro vaši reklamu.


Zvažujete-li podzimní inzerci, tištěná média mohou být skvělou volbou. Nyní je ten správný okamžik začít plánovat a vytvořit efektivní reklamní kampaň, která osloví vaši cílovou skupinu.14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page