top of page
  • Obrázek autoraKarel Dobiáš

Kombinace tisku a online znamená výraznější prodejní úspěch

Společně sledujeme vývoj digitálního světa a tradičního tisku. Je ve výše uvedeném titulku skutečně ekvivalent? My jsme přesvědčeni, že spojením těchto dvou světů lze dosáhnout až ohromujících výsledků. Ostatně, tištěná média by neměla už cca 15 let vůbec existovat, jak zněla prognóza v době největšího boomu internetu. Jak to tedy funguje?


🌐 Online: Díky online médiím můžeme oslovit zákazníky, kteří preferují rychlý přístup k informacím. Webové stránky, sociální sítě a e-mailingové kampaně jsou rychlým kontaktem s naším zákazníkem.


📰 Tradiční tisk: Tištěné materiály nám dávají fyzickou přítomnost. Místní zpravodaje s obsahem inzerce, letáky, brožury, plakáty - to jsou hmatatelné "předměty", které mohou zákazníky nakonec přesvědčit k nákupu. Někdy dokonce neexistuje nic, co by překonalo pocit kvalitního tištěného materiálu.


Jak tato kombinace podporuje prodej?

  1. Větší dosah: Spojení online a tištěného obsahu nám umožňuje oslovit širší spektrum zákazníků. Tím pádem také přináší více potenciálních příležitostí pro prodej.

  2. Křížový marketing: Propojte obsah z obou světů. Například, umístěte QR kód na tištěném materiálu, který zákazníky zavede na online akci. Tím zvýšíte zapojení.

  3. Důvěryhodnost: Tradiční tisk prostě dodává důvěryhodnost. Když vidíme značku ve významném tištěném zdroji, spojeném například s místní radnicí, věříme jí.

  4. Měřitelnost: Online svět nabízí skvělou analýzu. Analytický zdroj můžete elegantně vložit do QR kódu vaší reklamy v tištěném médiu. Sledujte, co funguje nejlépe, a optimalizujte své strategie.

  5. Interakce: Online prostředí umožňuje interakci. Propojení online akcí s tištěnými materiály může zapojit zákazníky na nové úrovni.

Kombinace tradičního tisku a online médií je jako symbiotický vztah, který posiluje značku a zvyšuje prodej. Jak využíváte tuto sílu ve svém oboru vy?


31 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page